Цицьки, дупа і аматори: Що відомо про клуб, де президентом стала дружина футболіста

Футбол України 27 Жовтня, 10:36 20836
Цицьки, дупа і аматори: Що відомо про клуб, де президентом стала дружина футболіста
Дружина футболіста турецького «Різеспора» Миколи Морозюка Ірина стала президентом футбольного клубу «Ліон» зі Львова, який виступає в аматорах.

Про сенсаційні домовленості аматорського клубу зі Львова та Ірини Морозюк стало відомо вчора і це стало справжнім сюрпризом для вболівальників «Ліону» та особистих шанувальників сексуальної жінки. Вже відбулася презентація Ірини Морозюк на новій посаді, де її представили і вручили іменну футболку «Ліона».

Морозюк відома своїми ексцентричними витівками і «гарячими» світлинами, що неодмінно притягне до львівського клубу нових вболівальників, які «топили» за команду «з дитинства».

Відзначимо, що крім статусу президента футбольного клубу, Морозюк також буде займатися власним брендом одягу, який вона рекламувала «гарячим» відео.

Беручи до уваги той факт, що в Ірини Морозюк майже 37 тисяч підписників в Instagram, то львівський «Ліон» має усі шанси стати одним із найпопулярніших аматорських клубів України.

Сам клуб почав своє становлення на початку вересня поточного року: спочатку з'явилась ефектна емблема із поважним левом у центрі, а згодом в команду почали набирати футболістів.

Повідомлення на сторінці в Фейсбук стало підтвердженням аматорсього рівня команди - футболістів набирали «по оголошенню».

Відбір гравців відбувався у декілька етапів, а 25-го вересня пройшло перше тренування команди.

В клубі вміють знімати креативні відео, адже ФК «Ліон» позиціонує себе як перший аматорський клуб з менеджментом європейського зразка.

Вчора, 26 жовтня, «Ліон» провів свій перший в історії матч - товариську зустріч проти команди Головного управління Національної поліції Львівської області «Леви». Зустріч пройшла на львівському стадіоні «СКА» і завершилась мінімальною поразкою «Ліона» (1:2).

Початок покладено, а для сексуальної президентки це зайва нагода потішити своїх підписників новим спокусливим фото.