Підтримай «Динамо» у матчі Юнацької Ліги УЄФА з ФК ПАОК!

Динамо Київ 28 Жовтня, 19:14 710
Підтримай «Динамо» у матчі Юнацької Ліги УЄФА з ФК ПАОК! | 19-27
«Динамо» U19 продовжує свій шлях у єврокубковому сезоні 2019/2020.

Після розгромної перемоги над «Шкендією» у першому раунді (8:0, 2:2) та перемоги над «Шахтарем» у важливій грі чемпіонату України підопічні Ігоря Костюка готуються до іншого важливого матчу – першої гри другого раунду Юнацької Ліги УЄФА.

Суперник – грецький ПАОК, який у першому раунді здолав ірландський «Богеміан» (1:1, 1:0).

Перший матч відбудеться у Києві, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, у середу, 6 листопада. Початок гри – 17:00.

Палка підтримка вболівальників у матчі першого раунду зі «Шкендією» надихнула «біло-синіх» на видовищну та результативну перемогу з рахунком 8:0. Тож давайте знову підтримаємо наших юних талантів у єврокубковому протистоянні!

Квитки на матч можна придбати вже з 29 жовтня у касах стадіону «Динамо». Вартість квитка у будь-який сектор – усього 10 гривень.

Режим роботи кас: у будні дні – з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у вихідні дні (субота, неділя) – з 11:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00).