Динамо Київ 30 Жовтня, 22:06 4073
Вилучення, кров та шалений градус. «Динамо» у жорсткій боротьбі вибиває «Шахтар» з Кубка України | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
У принциповому протистоянні 1/8 фіналу Кубка України «Динамо» здолало «Шахтар».

«Динамо» дуже активно розпочало матч. На перших хвилинах зустрічі Циганков впав у штрафному «Шахтаря», але свисток арбітра промовчав. Далі Тайсон вибив м'яч до Вербича, який пробив з-за меж штрафного. Пятов в падінні кінчиками пальців зачепив м'яч, і сфера зачепила штангу.

Господарі поля активно шукали шпарини в захисті «гірників» та раз по раз створювали моменти.

Варто відзначити, що суперники не шкодували один одного та часто діяли дуже жорстко. «Динамо» комфортно себе почувало та впевнено діяло, натомість «Шахтар» лише на 21-й хвилині розіграв щось схоже на свою фірмову комбінацію, однак Кенджора зіграв надійно та не дав Тайсону розстріляти Бущана з 11-и метрів.

На 22-й хвилині Сидорчук відзначився шедевральним голом. Капітан «Динамо» з далекої відстані закрутив по шаленій дузі – Пятову довелося лише поглядом проводжати вбивчий снаряд.

20-річний захисник киян Денис Попов добре зіграв на перехопленні, але потім ненароком у боротьбі заїхав по обличчю Ісмаїлі – до крові.

Вербич дивом не замкнув гострий простріл Циганкова, а могло бути дуже небезпечно. «Гірники» відповіли у компенсований час – Марлос замикав простріл Тайсона з правого флангу, але Бущан зіграв надійно, дальній удар Коноплянки теж не створив проблем голкіперу «Динамо».

Команди пішли на перерву з мінімальною перевагою киян у рахунку.

Другий тайм «Шахтар» розпочав активніше, однак це тривало не довго. «Динамо» згодом перехопило ініціативу та повністю контролювало хід гри, кияни після кожної втрати м'яча суперником вилітали у гострі контратаки.

Бєсєдін вигриз м’яч у суперника, втік у контратаку і намагався перекинути Пятова, але відправив м’яч над поперечиною.

Миколенко подавав з лівого флангу з рикошетом від Додо – м'яч по дивній траекторії полетів прямо за комірець Пятову, однак Андрій вибив його з-під поперечини на кутовий. Швидка відповідь гостей завершилася ударом Тайсона з меж штрафного. М’яч зрикошетив на кутовий.

На 73-й хвилині «Шахтар використав третю заміну. Вимушено поле покинув Коноплянка, якого замінив Дентінью. Раніше замість Кривцова та Болбата вийшли Хочолава та Додо. Натомість тренерський штаб «Динамо» не вносив корективи у склад.

Варто відзначити, що обидві команди грали з максимальною самовіддачею.

Тайсон прямим ударом зі штрафного відправив м'яч у лівий нижній кут, влучивши у сітку із зовнішнього боку – було гостро. Степаненко і Сидорчук зіткнулися головами і в обох пішла кров, медики надали допомогу гравцям. Потужний простріл Ісмаїлі не зумів замкнути Коваленко.

На 89-й хвилині арбітр покарав Шепелева червоною карткою за фол, який швидше тягнув на жовту. Володимир ззаду ледь зачепив Тайсона. У теорії було грубо, але арбітр пробачив Степаненка за аналогічний і навіть жорсткіший епізод, то чому тут відразу червона?

Після подачі з кутового почалася метушня біля воріт «Динамо», низка заблокованих ударів і постріл Степаненка з льоту на 90+2 хвилині зрівняв рахунок.

Денис Гармаш замінив Артема Бєсєдіна, а тим часом гра перейшла в екстра-тайми.

Тарас Степаненко за фол проти Вербича отримав другу жовту картку, таким чином склади зрівнялись. Тренери обох команд зробили заміни: Марлоса замінив Антоніо, замість Вербича на полі з'явився де Пена.

На 109-й хвилині кияни вийшло вперед! Денис Попов потужним ударом головою замикає навіс де Пени з кутового з лівого флангу!

Арбітр дав фінальний свисток. «Динамо» у фантастичному матчі вирвало перемогу та проходить у наступний етап Кубка України!