Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

Динамо Київ 30 Жовтня, 23:07 6547
Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка
Наставник київського «Динамо» прокоментував перемогу над донецьким «Шахтарем» (2:1 у додатковий час) у матчі 1/8 фіналу Кубка України.

- Це була гра, достойна фіналу Кубка України. Два принципові суперники показали досить хороший футбол, із інтригою. Було багато емоцій, моментів. На мій погляд, наша команда показала достойний футбол. Шкода, що ми не змогли на стадії атаки, маючи величезні передумови для хороших контратак, не зуміли втілити всі їх у голи. Але в обороні команда зіграла надійно, зібрано. Якщо подивитися на гру в цілому, то думаю, що наша команда заслужила цей результат.

- Була заминка, коли на поле виходив Гармаш. Із чим це пов’язано?

- До нас дійшла інформація, що Попов має пошкодження. Але коли він сказав, що все нормально, ми хотіли зробити іншу заміну. Але в цей час арбітр підняв табличку з доданим часом, і в кінці першого тайму ми так і не встигли зробити цю заміну. Після вилучення ми мали закрити центральну зону, і Денис мав виконувати цю роль.

- Зараз у «Динамо» гогтові грати три форварди, але вирішальні м’ячі забивають Миколенко, Шабанов, Попов…

- Чим більше гравців із різним амплуа забивають м’ячі, тим більш непередбачуваною є атака. Сьогодні Бєсєдін виконав величезний обсяг роботи, працював на команду. У тактичному плані він здійснив дуже хорошу роботу.

- Циганкова сьогодні спробували у центрі під нападниками, а Караваєв отримав місце на позиції Віктора. Чи задоволені ви їх грою?

- Мені здається, наші тактичні побудови сьогодні виправдалися. Не лише за результатом, а й за змістом гри.

- Чи не вважаєте ви, що «Динамо» та «Шахтар» мають розводитися при жеребкуванні Кубка до стадії півфіналу?

- Ні, я так не вважаю. Мені дуже подобається формат Кубків в Англії, Німеччині, де є сліпий жереб і борються команди з різних ліг. Усі мають бути в рівних умовах. Це був справжній кубковий матч, який, думаю, сподобався усім. Кубок має бути кубком.

- Луїш Каштру весь матч підказував своїм підопічним із технічної зони. Чому замість вас це роблять помічники?

- Не думаю, що якби я кричав, хтось крім четвертого арбітра у такому матчі мені б почув. Коли немає якихось екстрених змін, я не підходжу до бровки. Ми все намагаємося пояснити хлопцям до гри.