Тренер ПФК «Львів»: «Нас чекає «Динамо» і руки не хочеться опускати, бо не той характер»

Динамо Київ 31 Жовтня, 10:51 1020
Тренер ПФК «Львів»: «Нас чекає «Динамо» і руки не хочеться опускати, бо не той характер»
Головний тренер ПФК «Львів» Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат 1/8 фіналу Кубка України сезону 2019/20 проти закарпатського «Минаю» (0:2).

– Вилучення… в першому таймі мали забивати свої м’ячі, не можна не забивати з таких позицій. Реалізація — ненайкраща, самі це бачимо. Даємо шанси, таке вилучення в центрі поля. Ці свистки, мене від них вже голова почала боліти.

Є багато проблем, як в самій грі, так і в побудові гри. Футболісти не виконують те, що від них хочемо. Деякі гравці не відповідають навіть рівню Першої ліги, а я, повірте, знаю Першу лігу. Не знаю, як в нас далі буде, бо нас чекає «Динамо» і руки не хочеться опускати, бо не той характер, але самі бачимо, що випускаємо на заміну молодих гравців і тільки вийшов на заміну — момент, гол.

– У першому таймі команда переважала, чому ситуація змінилась?

– Смішні свистки, навіть вболівальники це підмітили, мов, скільки можна вже свистіти. Червона по ділу, чисте вилучення. Вітаємо «Минай», це історичний момент..

– Чи очікували ви від «Минаю» такої гри?

– Я б не сказав, що команда показала видовищну гру, в основному, все вибудовувалося через стандарти. Але 46-а хвилина і от ми в меншості, це вже не перший матч, що ми в меншості.

Комплектація команди ненайкраща, багато травмованих, багато пропускають, але маємо те, що маємо.

Нас жаліти не треба, не той характер, ми будемо далі рухатись, далі старатися. Бо були в нас і хороші ігри з «Зорею», з «Карпатами», треба було забивати пенальті. Трохи розбалансувався склад, але треба працювати. Вітаю «Минай».