Він побив рекорд Шевченка! За зірку Ліги Чемпіонів вимагають шалену суму

Світовий футбол 5 Листопада, 19:51 1715
Він побив рекорд Шевченка! За зірку Ліги Чемпіонів вимагають шалену суму | 19-27
Відомі європейські клуби вже давно спостерігають за нападником, який нещодавно став рекордсменом Ліги Чемпіонів та Чемпіонату Світу U-20.

Зальцбург придбав Голанда у норвезького Мальме за 5 мільйонів євро у січні 2019-го року. Нинішня ціна нападника — 12 мільйонів євро (за даними Transfermarkt). Та можна цілком впевнено стверджувати, що за декілька місяців його ціна зросте ще на кілька мільйонів, адже Голанд вже став зіркою нинішнього розіграшу Ліги Чемпіонів. У матчі з Генком він забив 3 м’ячі у першому таймі. Голанд побив рекорд Шевченка, ставши наймолодшим футболістом в історії Ліги Чемпіонів, який оформив хет-трик у першому таймі (19 років, 58 днів). Нинішній наставник збірної України у 1997-му році забив 3 м’ячі в першому таймі матчу з Барселоною (у віці 21 року та 37 днів). Також Голанд став найкращим бомбардиром Чемпіонату Світу U-20. Причому усі 9 м’ячів він забив у ворота збірної Гондурасу.

За Голандом вже вишикувалася величезна черга із відомих топ-клубів. Норвежця переглядали скаути Реала, Манчестер Юнайтед та Ювентуса. Тепер ці клуби знають, скільки мають заплатити за Голанда.

Нинішнього сезону Голанд зіграв 16 поєдинків, у яких забив 22 м’ячі та віддав 6 результативних передач.