Юнацька ліга УЄФА: «Динамо» розгромило ПАОК

Динамо Київ 6 Листопада, 19:04 1438
Юнацька ліга УЄФА: «Динамо» розгромило ПАОК  | 19-27
Київські динамівці U19 перемогли гостей із Греції в першому матчі другого раунду Юнацької ліги УЄФА.

«Динамо» - ПАОК: 3:0

Голи: Цитаішвілі - 10 (П), 45 (П), Надольський - 76.

«Динамо»: 12. Нещерет - 22. Скорко, 4. Біловар, 13. Забарний, 25. Вівчаренко - 5. Білошевський, 21. Михайленко, 17. Надольський, 11. Цитаішвілі, 18. Шулянский - 9. Ісаєнко.

Запасні: 1. Моргун, 2. Кузик, 3. Окоро, 6. Бодня, 7. Ванат, 8. Єфименко, 15. Волошин.

ПАОК: 1. Таліхманідіс - 6. Тахатос, 2. Панайоту, 3.Міхаилідіс, 4. Калуцікідіс - 7. Цопуроглу, 5. Цінгарас, 8. Теодорідіс - 11. Дзоліс, 9. Панідіс, 10. Думціс.

Запасні: 15. Баломенос, 12. Авентісян, 13. Гросдіс, 14. Пурнарас, 16. Куціас, 17. Піпіліаріс, 18. Дайко.

Вже в старті матчу кияни повели в рахунку - на 10-ій хвилині Цитаішвілі реалізував пенальті, зароблене Ісаєнком. Кияни продовжували тиснути на ворота суперника і створювати моменти. На останній хвилині основного часу Георгій зробив дубль - знову пенальті. Цього разу Панідіс збив Забарного. До третього гола Гіо теж став причасним - після його дальнього удару м'яч відскочив до Надольського і той зробив рахунок розгромним - 3:0.