Світовий футбол 7 Листопада, 12:45 1115
Роналду розлютився після своєї заміни у матчі проти «Локомотива» – Саррі назвав причину невдоволення зірки  | 19-27
Головний тренер Ювентуса Мауріціо Саррі прокоментував реакцію Кріштіану Роналду після своєї заміни у матчі 4 туру Ліги чемпіонів проти Локомотива (2:1).
«Роналду був злий, тому що виступив не надто добре. У нього були проблеми з коліном кілька днів тому. В кінці першого тайму він нервував. Я боявся, що він зашкодить собі, і вирішив, що краще зняти його.

Це був не найкращий наш виступ. Матч був вкрай нерівним, хоча ми знали, що вони готують таку гру. Перший тайм був занадто відкритим, а в другому у нас було дуже багато гравців, які виходили вище за захисну лінію. Ми надто сильно ризикували. Але команда хотіла перемогти і таки зробила це», – наводить слова Саррі Goal.

Нагадаємо, Роналду покинув поле на 81-ій хвилині за рахунку 1:1, але в компенсований час його команда вирвала три очки – відзначився Дуглас Коста.