Тренер «Динамо» U-21 Мороз: «Напевно, в голові Сідклея весь час звучить бразильська самба»

Динамо Київ 9 Листопада, 21:10 1139
Тренер «Динамо» U-21 Мороз: «Напевно, в голові Сідклея весь час звучить бразильська самба»
Головний тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз прокоментував нічию з «Шахтарем» (1:1).

- При значній перевазі вашої команди, було здобуто лише одне очко. Чи розчаровані ви цим фактом або очко на виїзді з таким принциповим суперником - це теж успіх?

- З одного боку, я розчарований. Маючи територіальну перевагу, ми могли втілити її в голи. Ми не поділяємо «Шахтар» чи «Карпати». Для нас всі суперники однакові. Хотілося б, щоб хлопці грали біля воріт суперника більш агресивно.

- 1:1 - це закономірний результат?

- Я думаю, що так. «Шахтар» у другому таймі добре комбінував, ми моментами теж. У другому таймі була рівна гра, але в першому у нас була перевага. Але, на жаль, ми її не реалізували.

- Були неоднозначні суддівські рішення. У вас є якесь невдоволення з цього приводу?

- Вони були неоднозначними як в нашу сторону, так і в бік «Шахтаря».

- Кадірі сьогодні вийшов на позиції центрального захисника. Це побажання тренерського штабу першої команди?

- Була розмова з Олексієм Михайличенком. Він просив, щоб Кадірі грав в центрі захисту, але сказав, щоб я дивився по грі і в разі потреби міг перевести його в опорну зону. Йому потрібно набрати фізичні кондиції, яких у нього на сьогоднішній день не вистачає.

- Чи задоволені грою Самбрано і Сідклея?

- Діями Самбрано задоволений. Сідклея теж, але хотілося, щоб він більш дисципліновано грав в обороні. У нього, напевно, в голові весь час звучить бразильська самба. Він більше любить атакувати, але це не завжди потрібно. Було пару моментів, коли з його флангу виникали проблеми. Це було в меншій мірі, але хотілося б від нього європейської дисципліни на футбольному полі як гравця оборони.

- А що стосується Кадірі?

- Йому потрібно підвищити свою мотивацію для гри. Він повинен відчути те, де він знаходиться. Це майстерний гравець, але майстерність має відійти на другий план, а на перший вийти - жага до боротьби і виграшу.