Три ювілеї одного голу Бєсєдіна

Збірна України 18 Листопада, 18:51 589
Три ювілеї одного голу Бєсєдіна
​Заключний у році матч збірної України, який відбувся в Белграді проти збірної Сербії, також виявився непереможним для суперників нашої збірної

Тож вперше (!) у своїй історії збірна Україна провела весь 2019-й рік без жодної поразки: у 10-ти матчах — 7 перемог та 3 нічиї. Артем Бєсєдін, вийшовши на заміну, зумів забити гол на третій компенсованій хвилині матчу, ставши автором одного з найпізніших та вирішальних голів в історії збірної України.

При цьому Артем став автором одразу трьох ювілейних голів: 60-го голу джокерів збірної України, 50-го голу проведеними «синьо-жовтими» за час перебування Андрія Шевченка біля керма головної команди країни та свого особистого, 30-го голу забитому у своїй кар’єрі: 24 — в УПЛ, 2 — в Кубку, 2 — у єврокубках та 2 — у збірній України. Усі «джокеріські» голи збірної України забивав 31 гравець з лави запасних, а лідирують тут Андрій Воробей та Роман Безус — по 5 м’ячів.

Подіями матчу у Белграді стали і ще два ювілейні факти. Роман Яремчук став автором 40-го голу гравців збірної України, забитому в листопаді-місяці. А Віктор Циганков провів свій вже 20-й матч в складі «синьо-жовтих». Голевий серіал гравців збірної України з 25 березня цього року триває 9 матчів (20 м’ячів) і повторення рекорду збірної може відбутися вже у першій грі нового, 2020-го, року.