Новини з лазарету: як проходить відновлення Бойка та Бурди
Динамо Київ 560 18 Листопада, 19:46

​Головний лікар ФК «Динамо» Київ Леонід Миронов розповів про новини з лазарету «біло-синіх».

- Микита Бурда через місяць після операції літав на консультацію до хірурга в Іспанію. Професор Рамон Кугат, оцінивши стан його коліна, зробив висновок, що відновлення йде за планом. Також він порекомендував Микиті деякі вправи для коліна. Після повернення з Барселони Бурда продовжує реабілітацію вже з поправкою на вказівки професора, який його оперував.

Денис Бойко вже розпочав активні тренування. Протягом двох тижнів він працює у тренажерному залі, а останні п'ять-шість днів тренується і на полі: стоїть у воротах, ловить м'яч, щоправда, поки без стрибків. Крім того, Денис активно займається фізичною підготовкою, тобто відновлює силу м'язів, координацію, спритність. Контрольна МРТ показала, що все відмінно. Скарг у нього також немає. У Дениса є величезне бажання зіграти ще в цьому році. Тепер він проходить активну фізичну реабілітацію: працює з тренером воротарів, тренером з фізпідготовки, реабілітологами - все в комплексі.

У Артема Шабанова звичайне розсічення верхньої повіки з невеликою гематомою. Жодного впливу на його працездатність або участь у тренувальному або ігровому процесі воно не чинить.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100