Збірна України 19 Листопада, 17:11 679
​Олександр Шовковський: «Пам'ятаю час, коли пропускали на останніх хвилинах, зараз пішла зворотна тенденція» | 19-27
У Києві відбулася зустріч журналістів з тріумфаторами відбору до Євро-2020 - гравцями національної збірної країни Тарасом Степаненком, Олександром Караваєвим та Андрієм П'ятовим, а також представником тренерського штабу Олександром Шовковським.

«Друга гра з Португалією - ми видозмінили трошки нашу схему, чим поставили, сподіваюся, в подив збірну Португалії. Ми трохи зрушили Яремчука вправо, а Марлоса поставили грати відтягнутого форварда. Думаю, до цього суперник виявився не готовим. Ми постійно вимагаємо від хлопців, щоб при втраті м'яча ми відразу могли вступити у відбір, а при відборі - організувати вихід в атаку. Наприкінці матчу видалення Степаненка внесло інтригу. Але ми контролювали гру, краще володіли м'ячем, а Португалія виглядала командою, яку покидають сили. Вважаю, що ми заслужено обіграли Португалію.

Товариський матч з Нігерією - хороший досвід для нашої збірної. Нам протистояла зовсім інша школа футболу. У Нігерії індивідуально сильні гравці. Ми ж змогли продемонструвати характер, перевірити в справі хлопців, які менше грали. Щоб вони повірили в себе, в те, що збірна - єдиний колектив.

Такжи був спаринг з Естонією. Коли планувалася ця гра, звичайно, ми не знали, чи зможемо вирішити задачу на той момент. Мені незрозумілі висловлювання деяких журналістів, які говорили, а що можна награти в грі з Естонією? У нас була можливість подивитися в справі найближчий резерв. Хоча ми не ділимо склад на основний і резервний. Я пам'ятаю час, коли говорили, що ми пропускаємо на останніх хвилинах. Зараз пішла зворотна тенденція. Це результат ставлення хлопців до роботи. Тренери роблять все, щоб хлопці розуміли, що вони повинні робити на футбольному полі, як добитися результату і при цьому отримувати задоволення від футболу.

Остання гра з Сербією - ми розуміли, що вони будуть уражені результатом першого матчу, розгромом у Львові. У цій грі у нас не все виходило, але ми зуміли здобути нічию, забивши на останніх хвилинах», - сказав Шовковський.