Циганик — про майбутнє Циганкова, Мілевського в київському «Динамо» і Попова в збірній

Динамо Київ 19 Листопада, 19:37 1841
Циганик — про майбутнє Циганкова, Мілевського в київському «Динамо» і Попова в збірній
В ефірі програми «Циганик-Live» Ігор Циганик відповів на найцікавіші питання вболівальників.

Про Дениса Попова в збірній:

- Чи потрібно брати Дениса Попова в збірну? Я думаю, що Шевченко зараз буде уважно стежити за тими футболістами, які можуть підсилити збірну. І багато чого залежатиме від того, як Попов зіграє в ці півроку.

Я думаю, він є в розширеному списку футболістів, які можуть опинитися в національній команді, але зараз йому треба беззастережно стати основним у «Динамо» і стабільно відіграти до старту ЄВРО-2020, а вже після цього можна буде говорити, що він може бути футболістом національної збірної України.

Про те, чи допоміг би Мілевський «Динамо» зараз:

- Чи зміг би Мілевський допомогти київському «Динамо»? Конкретно зараз – так. Він набрав дуже хорошу форму, є лідером брестського «Динамо». І Артем – футболіст дуже хорошого рівня.
Зараз у «Динамо» в атаці є Бєсєдін, Соль і Родрігес. Єдиний, до кого у мене немає претензій – Бєсєдін. Хотілося б, щоб він більше забивав, але якщо йому довіряти, то я впевнений, що свої 15 голів за чемпіонат він заб'є.

Соль і Родрігес – це для мене поки незрозумілі персонажі. Можливо, якщо Родрігесу довіряти і ставити на лівий фланг, то він там себе реалізує. А ось іспанець для мене – це дуже велике питання.

І Мілевський зіграв би не гірше Бесєдіна, і набагато краще Соля і Родрігеса на позиції центрального нападника

Про майбутнє Циганкова:

Кар’єра футболіста дуже швидкоплинна і він сподівається пограти в Європі на хорошому рівні. Але на даному етапі, Циганков – футболіст київського Динамо і стримано ставиться до можливої зміни команди. Він каже, що спочатку має реалізувати себе в Динамо. Зараз для нього перемоги команди набагато важливіші. Безперечно, в нього є бажання переїхати в іншу лігу. І я впевнений, що після Чемпіонату Європи у кожного українського футболіста будуть хороші пропозиції. Цілком можливо, що Циганкова відпустять в Європу. Знову ж таки, гравці думають про цей турнір, щоб яскраво себе там проявити і отримати набагато кращі контракти і пропозиції.