​ Скандальні пріоритети. Зірка «Реала» потролив свій клуб в матчі за збірну

Світовий футбол 20 Листопада, 19:45 798
​ Скандальні пріоритети. Зірка «Реала» потролив свій клуб в матчі за збірну
Футболіст мадридського Реала не посоромився пожартувати над клубом. Авторами скандалу частково стали вболівальники збірної Вельсу.

Гарет Бейл під час святкування виходу своєї збірної на Євро-2020 вляпався в неприємний інцидент. В пориві емоцій гравець взяв у фанатів прапор з написом Вельс. Гольф. Мадрид. Саме в такому порядку. Бейл навіть зробив фото з провокативним банером.


Валлієць має дуже нестабільну ситуацію з керівництвом Вершкових. До того ж, Бейл дуже захоплюється гольфом. На думку фанатів Реала, це хоббі заважає йому сконцентруватися на виступах за клуб. Гарет навіть зізнавався, що останнім часом йому більше подобається виступати саме за збірну. Останнє святкування може значно погіршити і без того напружені стосунки між гравцем та Реалом.В Іспанії вже негативно відреагували на це. А керівництво Реала назвало витівку поганим жартом. Також, після фотографії Бейла з банером почали поширюватися меми про найгучніше тренерське призначення за останній час. З приводу роботи в англійських командах дуже тонко потролили Жозе Моурінью.