Генпрокуратура України: «Проти Павелка заведено п'ять кримінальних справ»
Футбол України 351 21 Листопада, 19:08

Перший заступник генерального прокурора України Віталій Касько відповів на депутатський запит щодо фактів корупційної діяльності президента УАФ Андрія Павелка.

Як повідомляє сайт Комітету ВР з питань молоді та спорту, перший заступник генерального прокурора України Віталій Касько офіційно повідомив главу Тимчасової слідчої комісії Анатолія Костюха, що в даний момент правоохоронними органами ведеться п'ять кримінальних справ стосовно Андрія Павелка та інших посадових осіб УАФ

Зокрема, головним слідчим управлінням національної поліції розслідується можливе розкрадання бюджетних коштів на суму 270 млн. грн. В ході розслідування прокурор також виявив факти можливої розтрати цільових коштів, отриманих УАФ від УЄФА в рамках програми «Хет-трик», а також маркетингових і спонсорських виплат.

Також поліція веде розслідування щодо можливого незаконного заволодіння бюджетними коштами з боку УАФ і «ФФУ Продакшн» шляхом завищення цін на товари. Ще дві справи ведуть детективи НАБУ щодо особисто Андрія Павелка: про можливе зловживання службовим становищем, яке призвело до закупівлі полів за завищеними цінами за рахунок державного і місцевого бюджетів, а також про подачу можливо недостовірної інформації при декларуванні.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100