Миколенко - про матч з «Маріуполем»: «Нам треба бути готовими до будь-якого розвитку подій»

Динамо Київ 23 Листопада, 09:58 805
Миколенко - про матч з «Маріуполем»: «Нам треба бути готовими до будь-якого розвитку подій»
​Лівий захисник «Динамо» Віталій Миколенко після п'ятничного тренування команди відповів на кілька запитань офіційному сайту клубу.

- Віталію, як оцінюєш свої фізичні кондиції після матчів за збірну?

- Минуло вже кілька днів, можна сказати, що зараз фізичний стан у нормі, жодних проблем немає.

- Досить різкий перепад температури, зараз тренування проходять за морозної погоди. Немає дискомфорту, нічого не заважає?

- Для нас це не проблема, ми живемо в Україні, працюємо в Україні, і для нашої країни це звичні умови в таку пору року. У нас усі звикли, за винятком, напевно, деяких іноземців. Погода не впливає на нашу підготовку до матчу.

- У якому режимі проходить підготовка до матчу з «Маріуполем»?

- Ми працюємо у звичайному графіку, одне тренування на день. Я б назвав це підготовкою у спокійному режимі.

- Моральний стан українських «збірників» можна назвати піднесеним після результату в Сербії?

- Ми не живемо минулим матчем, збірна - це збірна, зараз ми переключилися на справи в клубі. Але настрій хороший, у цьому плані все нормально.

- У минулому матчі з «Маріуполем» команда змогла вирішити питання щодо переможця на останніх хвилинах, хоча володіла ініціативою і змарнувала кілька хороших моментів. Цього разу налаштовуєтеся на інший сценарій?

- Будь-яка перемога є важливою. Якщо ми маємо і цього разу до останніх хвилин штурмувати ворота суперника і в підсумку перемогти, то ніхто не буде проти. Нам треба бути готовими до будь-якого розвитку подій і грати у свій футбол.