Ігор Костюк: «Рахунок комфортний, але суперник - команда високого рівня»

Футбол України 25 Листопада, 23:03 1079
Ігор Костюк: «Рахунок комфортний, але суперник - команда високого рівня»
​Старший тренер «Динамо» (U19) - про прибуття команди до Греції і підготовку до матчу з ПАОКом.

- Провели напіввідновлювальне тренування, щоб гравці розім'ялися після дороги, відчули свої м'язи. Основне передігрове тренування буде вже завтра. Потрібно було струснути хлопців після важкої дороги. Щоб вони пограли, щоб з'явилися емоції якісь, тому що спали півдня.

- Після морозного Києва те, що найближчі два дні готуєтеся до матчу в теплій Греції, - добре?

- Гарна погода, дощик іде. Але, знову-таки, ми адаптуємося до поля. Тому що в Києві тренуватися не було можливості, адже поля замерзли. І клімат інший трохи. Хлопцям це піде на користь.

- Чи всі готуються до матчу?

- Усі, хто приїхав, готуються. Завтра проведемо тренування, а в день гри вже визначимося з прізвищами гравців, які візьмуть участь у матчі. Хто вийде в стартовому складі, а хто буде на заміні.

- Після першого матчу проти ПАОКа ви сказали, що результат не показовий, що рахунок не відображає повною мірою тієї боротьби, яка точилася на полі. Який аналіз був зроблений?

- Сьогодні ми подивимося перший тайм нашої гри. Завтра розберемо другий. Тому що є багато моментів у плані організації гри, які потрібно покращувати. Не все так гладко, як могло здатися. Рахунок комфортний, але суперник - команда високого рівня. У нас були певні проблеми, і ми постараємося їх вирішити, не допустити помилок, які були в Києві.

- Матч пройде на основному стадіоні ПАОКа. Раніше ваші підопічні на основному стадіоні грали тільки проти «Андерлехта» в Бельгії в минулому сезоні...

- Тут не тільки те, що вони грали з «Андерлехтом». У нас в команді є збірники, які беруть участь у чемпіонатах, грають у відборі. Деякі грали на чемпіонаті світу. Не думаю, що це стане проблемою. Навпаки, це додаткова мотивація. Енергія, яка є на таких стадіонах, надає додаткових сил.