Несенюк: «Власника «Львова» ніхто не бачив три роки»
Футбол України 434 26 Листопада, 19:16

Цікава авторська колонка Миколи Несенюка.

Є в нас цікавий футбольний клуб «Львів». Раніше клубів з такою назвою у Львові було три або чотири. І вони згодом зникали, не залишивши по собі жодних матеріальних слідів, окрім згадок у докумен­тах. Але ця назва чимось приваблює, тож маємо тепер ще один «Львів», що бере участь у футбольних змаганнях. Цей «Львів», коли вірити офіційному сайту «української прем'єр-ліги», заснували 2016 року. Запитаєте, що в цьому незвичного? Хіба такі самі «футбольні клуби» не з'являються і не зникають у нас ледь не щомісяця? Таки — ні! Бо в інших, так само як у колишніх клубах із назвою «Львів», були президенти, яких можна було побачити і навіть поговорити. А власника і президента нинішнього ФК «Львів» Богдана Копитка ніхто не бачив. Усі мої колеги додали би «від слова зовсім», але я заради чистоти мови цього не робитиму.

Копитка справді ніхто не бачив із 2016 року. Навіть ті, хто 2016-го підірвали автомобіль, у якому той Копитко мав їхати. В результаті загинули люди, упійманих виконавців суд відпустив. Словом, усе, як у нас. Отож жоден футболіст чи тренер футбольного клубу «Львів» жодного разу не бачив свого президента. Так само не бачили його ані у федерації — асоціації футболу, ані у «прем'єр-лізі», де виступає команда, що належить Копитку. Його фото, яке в останні роки мандрує вітчизняними засобами масової інформації, є практично єдиним підтвердженням існування Копитка.

Звісно, «Львів» — не єдиний український футбольний клуб, власник якого не показується на люди. Але той інший хоч на відео записується, чим засвідчує факт свого фізичного існування в часі та просторі. Тому маю тепер нову розвагу — у всіх, хто або працює, або працював у футбольному клубі «Львів», я запитую при зустрічі лише одне — Копитка бачив? І відповідь отримую завжди ту саму — ні! Жодних слідів, жодного відео чи ще якого зображення, окрім того знімка, теж знайти неможливо. Ну, відгукніться ж хоч хто-небудь! Він же дає комусь якісь вказівки, врешті — гроші! Покажіть його нам, дорогі львів'яни! Поки ще «Львів» існує. Потім вже той Копитко буде не цікавий. Принаймні, любителям футболу. 56 хвилин зіграв українець 30-річний Андрій Ярмоленко в матчі свого клубу — англійського «Вест Хема» проти «Тоттенхема». Вийшов у стартовому складі. Поєдинок вийшов провальним для колишнього футболіста київського «Динамо». Програли — 2:3. А тренер «Тоттенхема» Жозе Моуріньйо переміг у першому матчі на новій посаді.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100