Стало відомо коли Миколенко повернеться до тренувань

Динамо Київ 3 Грудня, 14:17 1224
Стало відомо коли Миколенко повернеться до тренувань
Під час недільного матчу з «Олімпіком» Віталій Миколенко був замінений по ходу зустрічі через болісні відчуття.

В понеділок увечері Віталій пройшов магнітно-резонансну томографію. Про її результати, стан здоров'я Віталія і терміни повернення на поле клубному сайту повідомив головний лікар «Динамо» Леонід Миронов:

- У результаті МРТ дослідження в області скарг гравця жодних пошкоджень м'язових або сухожильно-зв'язкових структур виявлено не було. Було зроблено висновок, що больові відчуття були викликані різким спазмом м'язів сідничної області, причиною якого стало короткочасне защемлення нерва.

Ми добре знаємо, як це подолати, оскільки у Віталія вже був такий випадок. Він зараз проходить інтенсивну реабілітацію. З ним працюють масажисти, він проходить фізіотерапевтичне лікування, специфічне протизапальне лікування, спрямоване на зняття м'язового спазму. Також з ним працюватиме один із найдосвідченіших остеопатів у Києві, який має величезний досвід лікування подібних випадків.

Говорячи простими словами, жодних пошкоджень не виявлено, у Миколенка м'язовий спазм, який викликав короткочасне защемлення нерва. Можливо, вже за день-два Віталік повернеться до тренувань, спершу з тренером з фізпідготовки, а потім і до загальної групи.