Малдера: «Для тренерського штабу не важливо, хто буде нашим четвертим суперником у групі на Євро-2020»

Футбол України 4 Грудня, 21:07 424
Малдера: «Для тренерського штабу не важливо, хто буде нашим четвертим суперником у групі на Євро-2020»
​Італієць Андреа Малдера, який працює в тренерському штабі Андрія Шевченка, прокоментував результати жеребкування Євро-2020.

«Не має ніякого значення, хто потрапить до нас з 4-го кошика. Так само було з Нідерландами і Австрією. Для тренерського штабу це не важливо, адже ми просто намагаємося максимально добре підготувати свою команду.

Так, нам вдалося обіграти Португалію, хоча це чинний чемпіон Європи з купою зірок. Мені здається, погано, що в першому турі граємо з Нідерландами на їхній території. З іншого боку, якщо переможемо, це додасть нам сміливості і впевненості.

Формат такого короткого турніру змушує в кожному матчі віддавати всі сили, які маєш, грати з максимальною концентрацією», – сказав Малдера в ефірі Футбол NEWS.

Нагадаємо, за результатами жеребкування Євро-2020 збірна України потрапила до групи С разом з Нідерландами та Австрією. Четвертою командою у цьому квартеті може стати переможець шляху D (Грузія, Північна Македонія, Косово, Білорусь), або збірна Румунії, якщо вона стане переможцем шляху А.