Вадим Євтушенко: «Кінцівка першої частини сезону буде напруженою»

Футбол України 5 Грудня, 18:33 657
Вадим Євтушенко: «Кінцівка першої частини сезону буде напруженою»
Асистент головного тренера «Динамо» Вадим Євтушенко, в інтерв'ю офіційним медіа клубу, розповів про підготовку до «Зорі» та стан команди на поточний момент.

- Як проходить підготовка до матчу? Який настрій у команди? Чи є кадрові втрати?

- Підготовка проходить в плановому режимі. Як ми і очікували, кінцівка першої частини сезону буде напруженою для «Динамо», тому важливо, щоб гравці були готові і фізично, і психологічно до цих матчів.

Сьогодні у нас майже повний боєкомплект, працюють 20 польових футболістів і 4 голкіпери. Немає тільки Віталія Миколенко, який відчуває дискомфорт (мова йде про основну обойму, не рахуючи давно травмованого Микиту Бурду - прим. fcdynamo.kiev.ua). Але у нас ще є час, ми чекаємо остаточної відповіді щодо нього.

З приводу Миколенко ми сподіваємося, що він зможе продовжити підготовку до матчу з «Зорею» в загальній групі.

- У цьому сезоні багато хто відзначає гру «Зорі». Чого очікуєте ви від суперника?

- Це добре, що в українському футболі з'являються команди, чия гра відрізняється від гри основної маси клубів. В цьому немає нічого надприродного, чогось нового або чогось, про що інші команди не знають.

Головний тренер підібрав модель гри, яка підходить тій групі футболістів, яка є у нього в наявності. «Зоря» непогано виглядає, ми раді, що і наші динамівські футболісти внесли свій вклад в цьому сезоні в результати луганської команди.

- Чи є необхідність додаткової мотивації для гравців «Динамо» в чемпіонаті? В єврокубках і Кубку країни є за що боротися, в чемпіонаті відрив від першого місця вже дуже великий...

- Чемпіонат ще не закінчений, тому і боротьба за перше місце - теж. Поки ще є теоретичні шанси (і не тільки теоретичні) - боротьба триває. Ми сподіваємося, що інші команди будуть так само боротися з «Шахтарем», як і з нами, в повну силу.

Два матчі в УПЛ в цьому році грають важливу роль для нас. Як в плані турнірної таблиці, так і в плані психології.

- Чи відчувається втома в грі команди?

- Природно, що деякі футболісти відчувають це в меншій мірі, збірники, наприклад, в більшій. У цьому немає нічого незвичайного, говорити про якусь особливу перевтому немає сенсу. Є періоди в сезоні, коли команда грає в дуже жорсткому графіку. Учасники єврокубків знають про це заздалегідь, тому ми не надаємо цьому особливого значення.

- «Динамо» зіграє проти «Зорі» з глядачами. Що ви хочете сказати уболівальникам команди?

- Ми сподіваємося на підтримку вболівальників. Віримо, що в останніх трьох матчах, в тому числі і на виїзді з «Десною», прийде багато фанатів, щоб підтримати «Динамо». У домашніх іграх чекаємо серйозну підтримку, у нас дуже важливі матчі і хотілося б, щоб наш уболівальник був з командою в цих поєдинках.