Яремчук – про війну на Донбасі: «В Бельгії розуміють, хто саме це робить»

Футбол України 9 Грудня, 15:19 648
Яремчук – про війну на Донбасі: «В Бельгії розуміють, хто саме це робить»
Нападник «Гента» і збірної України Роман Яремчук розповів, що в Бельгії знають про події на Сході України.
«Цікавляться, регулярно запитують про те, що відбувається зараз або відбулося раніше, чому так склалося. Ну і взагалі – що сталося і чому Україна воює? І починаєш пояснювати, адже це добре, коли люди цікавляться і хочуть розбиратися. І коли пояснюєш, люди дійсно дивуються, кажуть типу: «Ми думали, там все інакше і інші причини».

Люди перебувають просто в іншій реальності. Багато хто просто не може сприйняти таке, кажуть: «Як це, щоб Нідерланди зараз прийшли до нас і забрали Гент або Остенде? Такого не може бути». Тому доводиться пояснювати і доводити на прикладах.

Перші рази, коли їхав у збірну, мене запитували, як далеко ми будемо від зони бойових дій, наскільки небезпечно в тому чи іншому місті і т.п. Це важко зрозуміти, коли у країні, яка воює, в Києві і навіть Маріуполі люди живуть нормальним життям, а українська армія все контролює.

Всі розуміють в цілому, що до чого – хто заліз, куди заліз і для чого заліз. І розуміють, хто саме це робить. Про ситуацію в Україні, до речі, досить часто розповідається в бельгійських новинах. Бельгійці чимало знають про Україну, в новинах часто з'являється сюжети, і відомі теми на слуху», – сказав Яремчук в інтерв'ю для Obozrevatel.