Леонід Буряк: «Динамо» за всіма параметрами перевершує «Лугано»

Динамо Київ 11 Грудня, 10:28 525
Леонід Буряк: «Динамо» за всіма параметрами перевершує «Лугано»
Колишній гравець та тренер «Динамо» поділився своїми очікуваннями від матчу заключного туру групового етапу Ліги Європи проти «Лугано».

- Залишилися два ключових матчі. Будується нова команда з новим тренерським штабом. Гра з «Лугано» — тестова для «Динамо». Я вірю, що кияни виграють у цьому поєдинку. Можна сказати, буде гра сезону.

- Які козирі є в руках «Динамо»?

- Це домашня гра, у «Динамо» буде підтримка вболівальників. Але є багато футболістів, які у цьому матчі не зіграють — це проблема. Але і шанс іншим футболістам себе проявити. «Лугано» цілком по зубах київському «Динамо».

- За рахунок чого динамівці виграють?

- За рахунок швидкісних дій, підбору футболістів, які можуть вирішити результат поєдинку. Якщо не вдаватися в футбольні тонкощі, то «Динамо» за всіма параметрами перевершує «Лугано».

- Які сильні якості у «Лугано»?

- Це дисциплінована, хороша й організована команда, яка мало пропускає, якщо і програє, то мінімально. «Динамо» — фаворит у протистоянні. Але поки лише на папері, це потрібно втілити в реальність.

- Невирішене турнірне завдання додасть мотивації гравцям?

- Дуже впливає емоційний фон. Нині кожна гра для «Динамо» — важлива.

- Жодна команда не забронювала собі стовідсотковий вихід із групи — хто має перевагу?

- Це «Динамо» та «Копенгаген». Але останній тур усе розставить по своїх місцях.

- Бойко відновився після травми. У кого більше шансів захищати ворота в матчі з «Лугано» — у Дениса або Георгія Бущана?

- Мені складно сказати, я не бачу тренувального процесу, хто в якому стані перебуває. Одне лякає, що Бойко давно не грав. Думаю, що його кондиції не найоптимальніші.