(Анти) Герой футбольного дня. Артем Бесєдін
Футбол України 625 13 Грудня, 19:01

За підсумками матчу «Динамо» – «Лугано»

Аж якось його навіть шкода було після матчу: давав інтерв'ю, червонів, виправдовувався. Принаймні, ліпше так, аніж «вицідити» на емоціях, як це зробив Цитаїшвілі (хоч потім і вибачився). Та все ж якщо не брати до уваги людських якостей (а ми не вправі засуджувати чи вихваляти їх), а оцінювати лише футбольні здібності, то гра Артема Бесєдіна – це просто жах.

Ну, точніше, жах – це та роль, яку він виконує у «Динамо». Безперечно, Артем може зайняти свою нішу на футбольному полі. В нещодавньому матчі з «Олімпіком» ми бачили, як продуктивно і ефективно він діяв на підігруванні, як чіплявся за м'ячі і навіть забив гол. Прекрасно. Але чи доречно робити ставку на Бесєдіна як на постійного і основного бомбардира?У вчорашньому поєдинку «Динамо» завдало по воротах «Лугано» 30 (вдумайтеся) ударів. Але лише п'ять – у площину. Шоста частина від загальної кількості ударів, - п'ять, - належить Бесєдіну. Але жодного – у площину. Згадаймо, що то були за удари: коли він грудьми намагався проткнути м'яча до порожньої сітки, коли з двох метрів зарядив на два метри вище поперечини. Коли не добив до воріт з чудової позиції після зручного пасу з флангу в середині другого тайму і після довгого часу зволікань: це як вершина вчорашньої феєрії зі знаком мінус. На фоні всього цього підкат в намаганні замкнути фланговий простріл (не встиг до м'яча) – то супер-ефективний і видовищний маневр.

І сміх, і гріх насправді. «Динамо» програло не через Бесєдіна, не через його не реалізацію моментів, але Артем повинен бути в ряді перших, хто візьме на себе критику за провал. Моментів, до речі, вдосталь було і в матчах з «Копенгеном» та «Мальме» на виїзді, але реалізація шкутильгала на обидві ноги у більшості тих, хто завершував ці моменти. Навіть попри той факт, що шведам забили тричі.

А тепер повертаємося до часів «раннього Хацкевича»… Скільки Олександр Миколайович скаржився на те, що не має нормального нападника і мусить покладатися лише на Бесєдіна? Навіть маневр з Супрягою провернули. Не захищаємо Хацкевича, але на цьому прикладі хочемо показати, що тренери міняються, а віз і нині там. Пішов Хацкевич, прийшов Михайличенко, придбали Соля і Родрігеса, а нещодавно ще й бельгійця з африканським корінням. А виходить в старті на найважливіший матч євросезону Бесєдін, який відверто не вміє забивати.

Артем, як і Кадар – це проблема, але лише одна з низки. Бо не працює система загалом: ні в побудові гри, ні у трансферах, ні в площині розвитку і вичавлення максимальної ефективності з уже наявних ресурсів.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100