Динамо Київ 14 Грудня, 21:48 5760
Екс-динамівець Рудько епічно зганьбився за «Пафос» і змусив згадати про фейл Коваля | 19-27
Колишній голкіпер київського «Динамо» Артур Рудько став антигероєм матчу 13-го туру Першого дивізіону Кіпру між АЕКом Ларнака та «Пафосом».

Український воротар клубу з натхненною назвою пропустив гол від Труйольса на 29-й хвилині.

Та в епіцентрі подій він опинився вже в другому таймі. На 79-й хвилині Рудько необачно відкинув м'яч для вводу в гру й через пасивність оборонців змушений був фолити, щоб не пропустити вдруге. Арбітр старання легіонера не оцінив, зафіксувавши фол останньої надії і «нагородивши» 27-річного українця червоною карткою.

Цей інцидент нагадав епізод, що трапився з іншим екс-кіпером Динамо Максимом Ковалем майже 2 роки тому. Тоді український голкіпер катастрофічно дебютував за Депортіво – курйозно пропущений гол і необачне вилучення уже в першому таймі.

До слова, Артур Рудько є основним воротарем Пафоса й провів усі 13 матчів у чемпіонаті Кіпру в сезоні 2019/20.

Огляд матчу АЕК Ларнака – Пафос (епізод із Рудьком із 03:55):