Світовий футбол 4 Квітня, 10:47 923
​Кіліан Мбаппе відповів на запитання, чи залишиться в ПСЖ | 19-27
Французький нападник «Парі-Сен Жермен» Кіліан Мбаппе розповів, чи залишиться він у клубі.

«Я ще не ухвалив рішення щодо свого майбутнього, всі це знають. Думаю, є багато причин. Якби я ухвалив рішення, то оголосив би про це. Чи можливо, що залишусь у «ПСЖ»? Звісно», — наводить слова Мбаппе Prime Video.

Сьогодні, 4 квітня, завершився матч 30-го туру чемпіонату Франції «Парі Сен-Жермен» із «Лор'яном». Команди грали на стадіоні «Парк де Пренс» у Парижі (Франція). Протистояння завершилося з рахунком 5:1 на користь парижан.

Рахунок у грі на 12-й хвилині відкрив Неймар після пасу Кіліана Мбаппе. Потім голом відзначився сам Кіліан, йому асистував Ідрісса Гейє. У другому таймі гравець гостей Теремас Моффі зумів скоротити різницю у рахунку. Потім голом знову відзначився Мбаппе, на 73 хвилині рахунок до розгромного довів Ліонель Мессі, а на останній хвилині Неймар встановив підсумковий результат - 5:1.