Порадували вболівальників: кияни переграли «Боруссію» в результативному матчі

Динамо Київ 26 Квітня, 20:56 1511
Порадували вболівальників: кияни переграли «Боруссію» в результативному матчі | 19-27
Київське «Динамо» провело благодійний матч із «Боруссією» із Дортмунда.

«Боруссія» забила швидкий гол вже на четвертій хвилині. Ройс запустив у прорив Холанда, який у боротьбі з Денисом Поповим віддав пас під удар Байно-Гіттенсу, котрий вразив дальній кут воріт «Динамо». 1:0

Вже через п'ять хвилин кияни відігралися. Буяльський отримав м'яч у штрафному майданчику від Шапаренка та влучно пробив в дальню дев'ятку. 1:1

Наступний гол теж не обійшовся без участі Буяльського. Віталій віддав на Ваната, той грудьми прийняв скидання із глибини, виграв боротьбу у Семича та пробив у сітку воріт повз Хітца. 1:2

На 17-ій хвилині третій гол міг забивати Шапаренко із пенальті - заробив Довбик. Проте, кіпер німців вгадав напрямок удару Миколи.

На 35-ій хвилині Ванат зробив дубль, прийнявши передачу від Сидорчука - 1:3.

В другому таймі черга парирувати пенальті прийшла до Бущана. Георгій на 54-ій хвилині парирував удар Рейньєра - пенальті «привіз» Кравченко, притримавши Фінка.

Все ж, «Боруссія» відквитала один м'яч - Роте замкнув подачу Гюрпюза до штрафного майданчика під час розіграшу кутового. 2:3

Кияни мали шанси забива четвертий гол, але удар Гармаша головою пройшовся поруч зі стікою, а Кулач не зумів переграти кіпера з вбивчої позиції.

В результаті, матч закінчився перемогою української команди - 2:3.

«Боруссія» Д - «Динамо» К: 2:3

Голи: Байно-Гіттенс, 4, Роте, 65 — Буяльський, 9, Ванат, 11, 35

Стартовий склад Боруссії: 35. Хітц - 37. Семич, 34. Понграчич, 16. Аканжі, 14. Шульц - 23. Джан, 44. Ферай, 49. Тац, 11. Ройс (К), 43. Байно-Гіттенс - 9. Холанд.

Запасні: Унбехаун, Загаду, Геррейру, Мукоко, Брандт, Рейньєр, Пасслак, Хобер, Гюрпюз, Пападопулос, Ауссі, Фінк, Фіннссон, Роте, Буено.

Стартовий склад Динамо: 1. Бущан - 20. Караваєв, 4. Попов, 25. Забарний, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук (К), 10. Шапаренко, 29. Буяльський, 99. Антюх - 9. Довбик, 17. Ванат.

Запасні: 35. Нещерет, 71. Бойко, 6. Бурда, 8. Шепелєв, 14. Вівчаренко, 18. Андрієвський, 19. Гармаш, 28. Кулач, 24. Сирота, 41. Кравченко, 73. Боль, 89. Бражко.