Знову перемога: збірна України переграла «Емполі» в товариському матчі

Збірна України 17 Травня, 23:25 2040
Знову перемога: збірна України переграла «Емполі» в товариському матчі | 19-27
Національна команда України зіграла із італійським «Емполі» в рамках підготовки до матчів плей-офф ЧС.

Господарі поля з перших хвилин виглядали гостріше і Бальданці міг виводити свою команду вперед, але не влучив у дальній кут воріт П'ятова. Україна відповіла ударом Яремчука - повз дальню стійку. Згодом із потужним ударом Какаче справився Пятов.

На 26-ій хвилині після прекрасного пасу Циганкова Яремчук вивів Україну вперед. 0:1

За кілька хвилин після взяття воріт Роман Яремчук міг знову забивати, але влучив у штангу. Господарі забили на останній хвилині основного часу. У контратаці Байрамі покотив повз Попова на протилежну сторону штрафного на Ла Мантію, той не перекинув Пятова, але вдало добив під поперечину - 1:1.

В другому таймі збірна України видала хороший старт і Караваєв швидко вивів Україну вперед - динамівець зіграв на добиванні після потужного удару Яремчука. 1:2

На 53-ій хвилині після передачі Матвієнка з рикошетом від стійки Піхальонок забив третій гол нашої команди. 1:3

Віктор Циганков на 62-ій хвилині підкручував у дальній кут воріт, але голкіпер справився із ударом динамівця. «Емполі» відповів підкруткою від Верре - поруч зі стійкою.

Неприємний епізод стався з Поповим - захисник не зміг покинути поле самостійно. Схоже він отримав пошкодження. На 78-ій хвилині його замінив Бондар. Яремчука - Зубков, Циганкова - Довбик, Мудрика - Буяльський, Піхальонка - Сидорчук.

Крапку в матчі міг поставити Микола Шапаренко після скидання від Буяльського. Шапаренко прийняв на груди, після чого пробив повз дальню стійку.

Емполі - збірна України: 1:3

Голи: ла Мантія, 45, — Яремчук, 26, Караваєв, 46, Піхальонок, 53

Стартовий склад «Емполі»: 1. Самір Уйкані, 4. Жордан Болі, 5. Лео Штулац, 8. Ліам Хендерсон, 10. Недім Байрамі, 16. Якопо Фацціні, 19. Андреа Ла Мантіа, 21. Ліберато Какаче, 34. Ардіан Ісмайлі, 35. Томмазо Бальданці, 42. Маттіа Віті.

Запасні: Клемен Хвалич, Гульєльмо Вікаріо, Ніколо Еванджелісті, Валеріо Верре, Патрік Кутроне, Марко Бенассі, Андреа Содеро, Крістьян Асллані, Дуччо Дельї Інноченті, Філіппо Бандінеллі, Петар Стоянович, Леонардо Пеццола, Фабіано Парізі.

Стартовий склад України: 12. Андрій Пятов (к), 13. Ілля Забарний, 4. Денис Попов, 22. Микола Матвієнко, 21. Олександр Караваєв, 6. Тарас Степаненко, 10. Микола Шапаренко, 8. Олександр Піхальонок, 17. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 9. Роман Яремчук.

Запасні: 1. Георгій Бущан, 2. Валерій Бондар, 3. Олександр Сирота, 5. Сергій Сидорчук, 7. Артем Довбик, 11. Артем Бєсєдін, 14. Віталій Буяльський, 16. Юхим Конопля, 18. Тарас Качараба, 19. Денис Гармаш, 20. Олександр Зубков, 23. Дмитро Різник, 24. Данило Сікан.