Нічия в Хорватії. Збірна України не змогла дотиснути «Рієку»

Збірна України 18 Травня, 20:55 1151
Нічия в Хорватії. Збірна України не змогла дотиснути «Рієку» | 19-27
Збірна України провела третій контрольний матч у рамках підготовки до плей-офф відбору ЧС-2022 та червневих зустрічей у Лізі націй-2022/2023 - із четвертою командою нинішнього сезону чемпіонату Хорватії «Рієкою».

У Рієці на поле вийшов повністю оновлений склад «синьо-жовтих» у порівнянні з тим, що грав учора з «Емполі», і українці зі стартових хвилин намагалися нав'язати гру першим номером, тоді як «Рієка» великими силами оборонялася.

Після стартової «пристрілки» від Довбика та Буяльського, а також удару Вука, який був спрямований поруч із стійкою, збірній Україні вдалося повести в рахунку. На 24-й хвилині Довбик виборов м'яч на лівому фланзі штрафного майданчика хорватів і віддав його Буяльському, який навісом перевів м'яч на протилежний фланг, де чатував інший динамівець Денис Гармаш, у дотик перевівши сферу в сітку воріт - 1:0.

Однак «Рієці» не знадобилося багато часу, аби відновити паритет. Помилка центральних захисників Бондаря та Качараби на 37-й хвилині призвела до того, що Вук спочатку влучив у стійку воріт Бущана, а далі м'яч опинився у Йосіпа Дрмича, який буквально з метра пробив під поперечину - 1:1.

Могла збірна України й забити гол «у роздягальню» - після перехоплення Сидорчука на ударну позицію вийшов Довбик, однак Артем пробив вище воріт.

У перерві Олександр Петраков провів дві заміни, випустивши Різника замість Бущана та Бєсєдіна замість Довбика.

Вже на початку другого тайму «синьо-жовті» створили ще один гольовий момент - Бєсєдін обігрався з Буяльським і увійшов до штрафного з лівого флангу, однак йому в ноги кинувся голкіпер «Рієки», і м'яч відскочив до Зубкова, який пробив точно в ворота. Проте це взяття воріт не було зараховане через офсайд.

«Рієка» одразу ж відповіла моментом Дрмича, який небезпечно пробив з-за меж штрафного - Різник встиг зреагувати. А невдовзі вже Качараба міг забивати після подачі Коноплі з кутового, однак його удару з кількох метрів трохи забракло точності.

Наприкінці матчу Петраков провів ще дві заміни, кинувши в бій Циганкова та Мудрика. Однак вибороти перемогу збірній Україні, яка масовано атакувала, так і не вдалося. Голкіпер «Рієки» грав надійно після удару з гострого кута від Гармаша та спроби Мудрика, а також удару Буяльського головою після кутового. При цьому стійка врятувала ворота «синьо-жовтих» після удару Стойковича в контратаці.

У підсумку рахунок першого тайму залишився незмінним - 1:1, перша нічия збірної України в травневих контрольних матчах.