Коментатор Олександр Михайлюк про ситуацію в "Динамо": "Я очікував чогось подібного"

Динамо Київ 24 Вересня, 13:52 1583
Коментатор Олександр Михайлюк про ситуацію в Динамо: Я очікував чогось подібного
Коментатор каналу «Футбол» Олександр Михайлюк у програмі «Європейський weekend» поділився думкою з приводу останніх подій у київському «Динамо».

Коментатор каналу «Футбол» Олександр Михайлюк у програмі «Європейський weekend» поділився думкою з приводу останніх подій у київському «Динамо»:

- Всі розуміли, що щось потрібно було робити, щось змінювати чи в тренерському штабі, чи в структурі самого клубу. Але зміни були необхідними - особливо після низки цих результатів, просто цією краплею став поєдинок із Генком. Як кажуть, полетіли шапки. Я очікував чогось подібного. Не будемо лукавити, після цих відставок, думалося, змінять і головного тренера, але Олег Володимирович залишився, у нього тепер нові помічники, і я думаю, значить, якщо керівництво вважає за потрібне, то в цьому має бути якийсь сенс. Подивимося, будемо сподіватися, що це принесе якийсь результат.

Мені здається, що кардинально нічого не зміниться, оскільки ті люди, які прийшли, теж із динамівської сім'ї, із динамівської структури. Вони теж були футболістами цієї команди.

Я не пригадую такого випадку, щоб такі хороші футболісти приходили до команди одночасно. І тут у Олега Блохіна було складне завдання і залишається таким - зліпити справді бойову одиницю. Поки що, як мені здається, вже визначився головний тренер із стартовим складом і тактикою. Просто чи то фізичний стан футболістів, чи то тиск, який чиниться вже від матчу до матчу, коли немає результату, футболісти самі визнають, що соромно на вулицю виходити. Кілька перемог, я думаю, можуть знову вивести команду на нормальний рівень фізики і психології.

По матеріалам програми ТК "Футбол"