Світовий футбол 25 Липня, 16:46 601
ПСЖ завершив японське турне розгромом з шістьма голами – Неймар оформив дубль і дотепно симулював на пенальті | 19-27
Товариський поєдинок ПСЖ проти «Гамба Осаки» перетворився у справжній спектакль.

Товариський матч

Гамба Осака – ПСЖ – 2:6

Голи: Курокава, 34, Ямамі, 70 – Сарабія, 28, Неймар, 32 (пен), 60, Мендеш, 37, Мессі, 39, Мбаппе, 86 (пен)

Зустріч з Гамба Осакою стала останньою для ПСЖ в рамках японського турне. Як і в попередньому матчі проти Урава Ред Даймондс, парижани не стали жаліти суперника, увімкнувши повну потужність і накидавши повну торбу голів.

Рахунок було відкрито на 28-й хвилині дещо курйозним чином. Захисник господарів вибив м'яч прямо в спину Неймару, а той розігнав контратаку, обігрався з Мессі й пробив з лівого краю штрафного – голкіпер парирував, але Сарабія зіграв на добиванні. В другому голі теж не обійшлося без курйозу – Неймар виконав дуже смішну симуляцію в карному майданчику, а арбітр повівся, давши пенальті. Сам же бразилець його і реалізував.

Японці відіграли один гол зусиллями Курокави, однак у відповідь прилетіли ще два м'ячі. На 37-й хвилині Нуну Мендеш опинився один на лівому фланзі, отримав діагональ і впевнено пробив повз голкіпера в дальній кут – новачок Вітінья асистував. На 39-й же Мессі довів справу до розгрому, замкнувши простріл Неймара.

Аргентинець віддячив Нею на 60-й хвилині, розрізною передечею організувавши вихід віч-на-віч. Бразилець не підвів. Осака зуміла відповісти ще одним голом, однак на 86-й хвилині ПСЖ поставив крапку влучним пенальті, який заробив і реалізував Мбаппе. 2:6! Французи блискавично завершують збори в Японії..

Вже у неділю для паризького клубу розпочнеться офіційний сезон. Його відкриє матч за Суперкубок Франції проти Нанта.