Динамо Київ 27 Липня, 23:23 2017
Як «Динамо» у видовищному овертаймі вибило «Фенербахче» з Ліги чемпіонів - відео голів | 19-27
«Динамо» на виїзді обіграло «Фенербахче» (2:1) у другому раунді кваліфікації ЛЧ.

Перший тайм завершився без голів, хоча турки мали кілька моментів. Динамо ж вичікувало і таки досягло свого. На 54-й Юксек залишив Фенербахче у меншості, чим блискавично скористалися кияни. Гол після пасу Кендзьори забив Буяльський.

Господарі отримали шанс відігратися з пенальті, але Бущан зумів парирувати. Вже на останній хвилині основного часу Аттіла Салай, замкнувши подачу з кутового, перевів гру в овертайм. Там героєм став Караваєв. Олександр точним ударом завершив затяжну атаку Динамо і вивів киян у наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, де команда Мірчі Луческу зустрінеться зі Штурмом.