Світовий футбол 21 Серпня, 20:31 713
«Баварія» на виїзді розтрощила» Бохум» – бенефіс Мане і Комана, сім голів для Ордеця | 19-27
У неділю 3-й тур чемпіонату Німеччини завершували два матчі.

Німеччина, Бундесліга, 3-й тур

Бохум – Баварія – 0:7

Голи: Сане, 4, Де Лігт, 25, Коман, 33, Мане, 40, 58 (п.), Гамбоа, 69 (аг.), Гнабрі, 76

Баварії, аби забити у ворота Бохума, знадобилось лише чотири хвилини. Сане розігнав атаку, отримав пас у відповідь і з лінії воріт завдав потужного удару під поперечину без шансів для кіпера рурців. Мюнхенці продовжили тиснути і в середині тайму подвоїли – Ріман після навісу зі штрафного у стрибку не дотягнувся до м'яча і сфера прилетіла на голову Де Лігту. Нідерландець вже у падінні пробив у ближній кут.

Трохи дитяча помилка захисника господарів, який просто віддав м'яч супернику, призвела до третього гола. Наприкінці тайму своє слово двічі сказав Мане: перший його гол скасували через гру рукою та вже у наступній атаці Садьйо забив знову, на замасі легко прибравши свого опікуна.

В основі Бохума з перших хвилин вийшов український захисник Іван Ордець. Глухонімий манкурт, який за півроку війни в Україні так і не зумів підібрати слів, аби сказати бодай щось про трагічні події на батьківщині, був найкращим серед дірявої оборони рурців у перші 45 хвилин. По перерві його показники погіршились, зрештою, як і у всієї захисної ланки.

Після відпочинку Коман заробив пенальті, який чітко реалізував Мане. Згодом Гамбоа намагався вибити м'яч з-під ніг Сане і майстерно переправив його у дальній кут – воротар банально не встиг повернутись і врятувати. Забив свій гол і Гнабрі – діагональний постріл у дальній кут між ніг Ордеця і м'яч від штанги влетів у сітку.