Футбол України 4 Вересня, 09:44 670
Коноплянка забив гол-красень зі штрафного в чемпіонаті Польщі – відео пострілу екс-гравця збірної України | 19-27
Український вінгер «Краковії» Євген Коноплянка продовжує гольову серію за польський клуб.

Чемпіонат Польщі 2022/23, 8-й тур

Краковія – Ракув – 3:0

• Голи: Коноплянка, 28, Ракочи, 32, 49

В рамках 8-го туру Екстракляси Краковія Євгена Коноплянки приймала на рідному полі Ракув ще одного українця – Владислава Кочергіна. На 28-й хвилині Коноплянка відкрив рахунок в матчі. Євгену довірили виконати штрафний удар поблизу карного майданчика. Українець не підвів, ефектно пробивши у дальній кут воріт суперника – голкіпер Ракува не зміг врятувати.

Ще до перерви Михаїл Ракочи подвоїв перевагу Краковії. А на початку другої половини він же оформив дубль, констатувавши розгром Кочергіна і компанії – 3:0.

Додамо, раніше Коноплянка вже забив дебютний гол за Краковію в рамках Кубка Польщі, втім у Екстраклясі він відзначився забитим м'ячем вперше. За підсумками 8 турів клуб Євгена розташувався на 3-й позиції в турнірній таблиці з 13 очками в активі. Ракув посідає 6 сходинку (також 13 балів). Лідирує в чемпіонаті Польщі варшавська Легія (17 пунктів).