«Динамо» перемогло «Львів» та пішло з останнього місця в УПЛ

Динамо Київ 11 Вересня, 19:00 3769
«Динамо» перемогло «Львів» та пішло з останнього місця в УПЛ | 19-27
11 вересня о 17:00 у Львові в матчі 4-го туру Української Прем'єр-ліги «Динамо» виграло у «Львову» (1:0).

Чемпіонат України. Тур 4

Динамо – Львів – 1:0

• Гол: Буяльський, 32

Перед поєдинком футболісти вшанували пам’ять тренера дитячо-юнацької школи Львова Дмитра Фіалки, який загинув на фронті в боях із окупантами.

Щодо власне матчу, то він видався, м’яко кажучи, небагатим на гострі моменти. Динамо за 90 хвилини спромоглося лише на 5 ударів, Львів відповів двома. Забити ж переможний гол підопічним Мірчі Луческу вдалося на 32-й хвилині. Кияни перехопили м’яч у центрі поля і розігнали швидку контратаку. В підсумку Буяльський опинився без опіки в центрі штрафного майданчика номінальних гостей і влучно пробив після передачі Циганкова.

Для Динамо це перша перемога в новому сезоні УПЛ, що дозволила підійнятися на 10-ту сходинку. «Біло-сині» також перервали 5-матчеву програшну серію у всіх турнірах.

Львів з одним балом 14-й у турнірній таблиці чемпіонату.