Камбек у меншості. «Брюгге» втратив перемогу, Соболь та Яремчук не допомогли

Світовий футбол 23 Жовтня, 11:01 453
Камбек у меншості. «Брюгге» втратив перемогу, Соболь та Яремчук не допомогли | 19-27
У матчі 14-го туру чемпіонату Бельгії Брюгге на чужому полі зіграв у результативну нічию з Юніоном - 2:2.

У першому таймі команда Яремчука та Соболя отримала перевагу у два м'ячі, крім того, у Юніона видалили гравця.

Українці вийшли на поле в середині другого тайму, але не змогли зробити результат і разом із командою згаяли перемогу.

Юніон - Брюгге 2:2
Голи: Берджесс, 32, Неувкооп, 80 - Ольсен, 1, Ванакен, 16 (пен.)

Юніон: Моріс, Берджесс, Неувкооп, Кандоусс, Сайкс (Лапуссен, 25), Лінен, Амані (Пуертас, 75), Теума, Ванцейр (Родрігес, 90+1), Бонифаце (Нільссон, 75), Адінгра
Тренер: Карел Герартс

Брюгге: Міньйоле, Боята, Меєр (Соболь, 59), Мехеле, Одої, Б'юкенен (Сова, 81), Оньєдіка, Ванакен, Нільсен, Ольсен (Ланґ, 64), Хутґла (Яремчук, 64)
Тренер: Карл Хуфкенс

Попередження: Берджесс, 16, Моріс, 43, Амані, 45, Неувкооп, 83 - Ванакен, 45+1, Меєр, 56
Вилучення: Адінгра, 14