Легка перемога: «Динамо» розгромно переграє «Чорноморець»

Динамо Київ 6 Листопада, 16:58 8272
Легка перемога: «Динамо» розгромно переграє «Чорноморець» | 19-27
Київське «Динамо» здобуло виїзну перемогу в матчі 11 туру УПЛ, забивши три голи без відповіді одеситам.

На матчу кияни притиснули суперника до воріт, провівши кілька атак: заробили два кутових, двічі по воротах пробивав Циганков. Також, правим флангом на ворота одеситів виходив Ванат і пробив низом, але голкіпер «Чорноморця» заблокував цей удар.

В рахунку кияни повели на 25-ій хвилині. Циганков реалізував пенальті - на ньому порушував правила Селін. 0:1

В другому таймі кияни забили швидкий гол. На 48-ій хвилині Циганков обігравшись із Буяльським, вивів Віталія на ударний простір і той пробив у дальній кут воріт. 0:2

До фінального свистка кияни володіли ініціативою і мали кілька напівмоментів, щоб довести рахунок до розгромного. Під завісу матчу «біло-сині» відійшли до своїх воріт і грали на контратаках. Одесити ж не дійшли до ударів по воротах, залишивши Нещерета без роботи.

Вже в доданий час на 92-ій хвилині Ванат реалізував пенальті - його звалив Білий у воротарському після пасу Циганкова.

В результаті, кияни без особливих складнощів переграли одеський «Чорноморець» - 0:3.

«Чорноморець» - «Динамо»: 0:3

• Голи: Циганков, 25, Буяльський, 48, Ванат, 90+2

Попередження: Джеймс, 30, Кравченко, 33 — Лонвейк, 19, Сидорчук, 53.

«Чорноморець»: Непогодов, Кузик, Манджрекар, Селін, Путря, Кравченко, Політило, Брагару, Бобко, Білий, Гладкий.

Запасні: Вапакута, Єрмаков, Суханов, Наумець, Салюк, Кубемба, Литвиненко, Плакса, Штогрін, Петько, Войтіховський, Філі.

«Динамо»: Нещерет, Караваєв, Забарний, Попов, Кенджора, Сидорчук (К), Лонвейк, Буяльський, Кабаєв, Циганков, Ванат.

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Вівчаренко, Шепелєв, Перріс, Кравченко, Тимчик, Андрієвський, Гармаш, Діалло, Сирота, Бєсєдін.