Циганков, Рибалка та крутий тренер «Зорі». Символічна збірна 11-го туру УПЛ

Динамо Київ 7 Листопада, 10:30 868
Циганков, Рибалка та крутий тренер «Зорі». Символічна збірна 11-го туру УПЛ | 19-27
Традиційно зібрали найкращих в одному місці.

Це був перший повноцінний за довгий час тур УПЛ, який подарував чимало героїв та цікавих матчів. Зібрати традиційну команду туру було непросто, вмістивши туди всіх, хто на це заслуговує. Як ви розумієте, тур, попри відсутність гучних вивісок та сенсацій, нам сподобався. УПЛ часом вміє балувати якістю.

За підсумками 11-го туру української першості UA-Футбол зібрав традиційну збірну найкращих футболістів. Ми розташували всіх за класичною схемою 90-х та нульових – 4-4-2.

• Воротар - Юрій Паньків, «Рух»

Можливо, 37-річний страж воріт не здійснив минулими вихідними яскравих сейвів, але дав дещо більше - спокій. Варто розуміти, що Юрій - капітан дуже молодого «Руху», який здобув важливу перемогу, а сам воротар діяв упевнено і без помарок (гол не на його совісті). Та й пару сейвів здійснити Паньків все одно встиг.

• Правий захисник - Олег Данченко, «Зоря»

Луганці зіграли не без гріха в обороні, але змогли здолати «Металіст» завдяки атаці та характеру. Данченко випалював правий фланг, видав кілька відмінних навісів (один із них привів до голу Мишньова), а також віддав передгольову передачу, коли влучним ударом відзначився Чурко.

Циганков, несподіваний герой Шахтаря та крутий тренер Зорі. Символічна збірна 11-го туру УПЛ - изображение 1

• Центральний захисник - Валерій Бондар, «Шахтар»

У 11-му турі центрбек Бондар закривав позицію правого фулбеку, але не відзначити його прогрес та якісної гри ми не могли. Валерій множив на нуль навіть мінімальні потуги «Інгульця» створити момент біля воріт Трубіна, а також ніс постійну небезпеку біля воріт суперника при стандартах. Видно внаслідок чого він зумів стати основним у команді Йовічевіча.

• Центральний захисник - Сергій Яворський, «Ворскла»

Центрбеки рідко з'являються на полі по ходу гри, а тому будь-який вихід захисника на заміну – лотерея для тренера та команди. Віктор Скрипник та «Ворскла» зуміли виграти джек-пот. Яворський у 11-му турі ідеально замінив травмованого Чеснакова, не програвав у єдиноборствах, а також видав кілька класних дальніх передач. Не дарма ж «зелено-білі» зіграли на нуль.

• Лівий захисник - Габріель Бузанелло, «Дніпро-1»

Колектив Кучера продовжує перемагати всупереч кадровим проблемам, а багато футболістів і надалі грають якісно навіть за умов жорсткого календаря. Легіонер Бузанелло видав добротний перфоманс проти «Минаю». На його рахунку гольова передача, кілька небезпечних ударів по воротах суперника, а також уважна гра біля своїх воріт.

• Правий півзахисник - Вячеслав Чурко, «Зоря»

Патрік ван Леувен ідеально розкриває раніше приховані якості Чурка. Нещодавній вінгер впевнено грає на позиції півзахисника, веде гру і не забуває бути корисним в атаці. Вячеслав забив важливий гол у ворота «Металіста», а також мав шанс відзначитися зі штрафного, якби м'яч після його удару не влучив у поперечину.

• Центральний півзахисник - Сергій Рибалка, «Олександрія»

«Містяни» Гури продовжують впевнено йти сезоном, тоді як досвідчений Рибалка продовжує бути лідером команди. У 11-му турі на рахунку хавбека два голи, причому кожен був дуже важливий. Перший точний удар, який Сергій створив собі сам після перехоплення, допоміг «Олександрії» повести в рахунку та грати розслаблено. А реалізований пенальті після перерви подарував «містянам» перевагу у два голи, остаточно вбивши інтригу.

• Центральний півзахисник - Олександр Лебеденко, «Верес»

Колектив Вірта здобув дуже впевнену перемогу над «Металістом 1925» (4:1), а півзахисник Лебеденко став головним героєм зустрічі. Олександр не лише забив сам, він ще й кілька разів небезпечно пробивав головою, а також заробив пенальті, який у першому таймі реалізував Кльоц. Свої гольові дії герой мило присвятив своїй дружині та новонародженому синові.

• Лівий півзахисник - Дмитро Криськів, «Шахтар»

Колись лідер «Металіста 1925» Криськів довго не отримував свій шанс в основі «Шахтаря», проте проти «Інгульця» Йовічевіч випустив резерв, завдяки чому 22-річний хавбек показав себе у всій красі. На його рахунку гол до перерви, а також зароблений пенальті та гольова у другому таймі. Три результативні дії в матчі, де було забито три голи. Чи буде далі Криськів отримувати шанс в основі?

• Центральний нападник - Віктор Циганков, «Динамо»

У нашій збірній будуть два нетипові форварди. Один з них - Віктор Циганков, який видав один із найкращих своїх матчів цього сезону. Віктор заробив пенальті, який у першому таймі сам і реалізував, а після перерви виступив асистентом, допомагаючи Буяльському зміцнитися в гонці бомбардирів. Нарешті Віктор починає нагадувати, хто є лідером у команді Луческу.

• Центральний нападник – Олексій Гуцуляк, «Дніпро-1»

Олексій уперше з'явився після травми, отримав від тренерського штабу 35 хвилин та зробив гру для свого колективу. На рахунку вінгера, якого ми поставили в напад, гол та гольова передача на Яніса Амаша, коли той встановлював остаточний рахунок. Ідеальне повернення гравця, якого раніше дуже не вистачало Кучеру.

• Головний тренер - Патрік ван Леувен, «Зоря»

Луганці хоч і намучилися у грі проти «Металіста», свої три очки в 11-му турі вони повністю заслужили. «Зоря» продовжує яскраво грати в атаці, а їх тренер минулими вихідними показав майстер-клас у плані управління грою. Кожна його заміна підсилила «Зорю», адже Мишньов і Шахов, якій вийшли у другому таймі, забили по голу, а молодий Хлань відзначився гольовою. Ось що означає тренерська робота.