​Іспанія розгромила Коста-Ріку, забивши 7 м'ячів

Євро - Кваліфікація 23 Листопада, 20:02 794
​Іспанія розгромила Коста-Ріку, забивши 7 м'ячів | 19-27
Сьогодні, 23 листопада, відбувся матч у рамках групового етапу між командами Іспанії та Коста-Ріки.

Команди грали на стадіоні «Ель-Тумама» у Досі. Протистояння завершилося з рахунком 7:0 на користь європейської команди.

Через 11 хвилин після стартового свистка рахунок відкрив нападник команди Луїса Енріке Дані Ольмо. Через 10 хвилин Марко Асенсіо зміцнив перевагу іспанців. Йому асистував Жорді Альба. Незабаром Ферран Торрес довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті.

Решта голів європейці забили у другій половині зустрічі. На цей раз Ферран Торрес відзначився з гри. Інші м'ячі були забиті після закінчення основного часу: Карлос Солер відправив м'яч у сітку воріт Кейлора Наваса на 91-й хвилині, Альваро Мората встановив підсумковий рахунок на 92-й хвилині.