Євро - Кваліфікація 30 Листопада, 23:07 15731
Аргентина без шансів переграла Польщу, Мексика здолала Саудівську Аравію - відомі ще дві пари 1/8 фіналу ЧС-2022 | 19-27
Визначилися чергові команди 1/8 фіналу ЧС-2022 - від групи С.

В першому таймі поляки та аргентинці обійшлися без забитих м'ячів, а вже на 46-ій хвилині другої половини гри Мак Аллістер замкнув передачу Моліни - 0:1. Другий гол на свій рахунок записав Альварес на 67-ій - встановивши фінальний рахунок - 0:2.

Польща: Щесни — Кеш, Глік, Ківьор, Берешинські — Белік, Криховяк — Зелінські, Свідерські, Франковські — Левандовські.

Запасні: Скорупські, Грабара, Єнджейчик, В’єтеска, Беднарек, Мілік, Д. Шиманські, Гросицькі, Камінські, Журковські, С. Шиманські, Залевські, Пьонтек, Гумни, Скураш.

Аргентина: Е. Мартінес — Моліна, Ромеро, Отаменді, Акунья — Мак Аллістер, де Пауль, Фернандес — Ді Марія, Мессі, Альварес.

Запасні: Армані, Рульї, Фойт, Тальяфіко, Монтьєль, Паредес, Пеццелья, Паласіос, Корреа, Алмада, Гомес, Родрігес, Дібала, Лаутаро Мартінес.

**********

В другій парі теж все вирішилося в другому таймі. Спочатку двічі забили мексиканці - Мартін Мекс на 47-ій та Чавес на 62-ій. Саудити відповіли голом ад-Давсарі на 90+5 - 1:2. Все ж, ця перемога не дозволила Мексиці пройти далі і за Аргентиною із групи вийшла команда Польщі.

Саудівська Аравія: аль-Овейс — аль-Тамбакті, Аль-Булаїгі, Аль-Амрі — Абдулхамід, Аль-Хасан, Канно, Аль-Ганам — Аль-Бурайкан, аш-Шехрі, ад-Давсарі.

Запасні: Аль-Ямі, Аль-Акіді, Маду, Отайф, Аль-Наджеї, Аль-Абед, Багебрі, Аль-Абуд, аль-Давсарі, Асірі, Шарахілі.

Мексика: Очоа — Санчес, Монтес, Морено, Галльярдо — Пінеда, Е. Альварес, Чавес — Лосано, Мартін, Вега.

Запасні: Талавера, Кота, Араухо, Васкес, Артеага, Ромо, Родрігес, Хіменес, Фунес Морі, Гутьєррес, Еррера, Гуардадо, Антуна, Альварадо, К. Альварес.