Євро - Кваліфікація 9 Грудня, 23:06 674
«Мої гравці ненормальні», – головний тренер Хорватії після сенсаційної перемоги на ЧС-2022 | 19-27
Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч прокоментував перемогу над Бразилією у серії пенальті чвертьфіналу чемпіонату світу.
«Ця перемога для хорватського народу. Браво хлопцям, ми вибили головного фаворита. Я ж казав, ніколи не недооцінюйте нас. На цьому ми не закінчуємо, ідемо далі. Усі виклалися на максимум. Мої гравці ненормальні», – цитує Даліча Іndex.

Нагадаємо, основний час чвертьфінальної дуелі між бразильцями та хорватами завершився сухою нічиєю. В овертаймі Неймар вивів «селесао» уперед, але «картаті» змогли відігратися завдяки голу Петковіча, а згодом тріумфували у серії пенальті.