Світовий футбол 16 Грудня, 21:13 906
​Ярмоленко наблизився до першого трофею в ОАЕ – українець допоміг команді Реброва вийти у півфінал Кубка ліги  | 19-27
Аль-Айн зумів врятувати доленосну нічию у матчі з командою з Абу-Дабі в 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ.

Аль-Вахда – Аль-Айн – 1:1 (перший матч – 0:0)

• Голи: Педро, 25 – Рахімі, 72

У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка ліги ОАЕ Аль-Айн нашого Сергія Реброва розписав бойову нічию з Аль-Вахдою, що дозволило «босам» пробитися у наступний раунд змагань. У домашньому для українців матчі команди розійшлись миром з нулями на табло, тож у сьогоднішньому поєдинку треба було забивати.

Господарі вийшли вперед на 25-й хвилині і до середини другого тайму вели у рахунку. Однак Рахімі наприкінці матчу вдалось випередити захисників і у стрибку головою замкнути навіс з правого флангу.

Забитий на чужому полі гол вивів Аль-Айн у півфінал. Андрій Ярмоленко вийшов у старті, провів на полі 83 хвилини і відзначився попередженням одразу по перерві.