Світовий футбол 26 Грудня, 17:53 372
«Тоттенхем» на виїзді зіграв внічию з «Брентфордом», відігравшись з 0:2 - рекордний гол Кейна започаткував камбек | 19-27
Форвард любить забивати після обміну подарунками.

АПЛ. 17-й тур

«Брентфорд» – «Тоттенхем» – 2:2 (1:0)

• Голи: Янельт, 15, Тоні, 54 – Кейн, 65, Хейб’єрг, 71

Господарі поля повели у рахунку на 15-й хвилині зусиллями Віталі Янельта. Після перерви Айван Тоні збільшив перевагу «Брентфорда».

Однак втримати перемогу команді Томаса Франка не вдалося. «Тоттенхем» відзначився двічі протягом шести хвилин і уникнув поразки. Голи на рахунку Харрі Кейна та П’єра-Еміля Хейб’єрга.

Цікаво, що Харрі забив вже 10-й гол на Boxing Day, що є абсолютним рекордом АПЛ.

«Тоттенхем» з 30 очками займає четверте місце в АПЛ. «Брентфорд» набрав 20 очок та піднявся на дев’яту позицію.