Світовий футбол 23 Січня, 10:35 413
«Коваленко завжди здається надто повільним»: італійська преса розкритикувала українця за матч із «Ромою» | 19-27
​Учора, 22 січня, у поєдинку 19 туру чемпіонату Італії Спеція на своєму стадіоні програла Ромі з рахунком 0:2.

Український півзахисник господарів Віктор Коваленко вийшов на заміну у другому таймі.

Віктор Коваленко розпочав поєдинок проти Роми на лаві запасних, а з'явився на полі на 55-й хвилині. Український хавбек одержав невисокі оцінки за свої дії від італійської преси.

Calciomercato.it – 5 балів

«Не змінює гру, по можливості руйнуючи все в атаці».

Тuttomercatoweb – 5,5 бали

«Трохи більше, ніж просто запасний варіант».

Сalciospezia – 5 балів

«Має в передній лінії, але часто неточний у момент вирішального пасу. Він завжди здається надто повільним».

Сalciomercato – 5 балів

«Непрезентабельно».

Після 19-ти зіграних матчів у Серії А Спеція з 18 очками посідає 15-те місце. У наступному турі команда українця зустрінеться з Болонею. Гра запланована на 27 січня.

Нинішнього сезону в чемпіонаті Італії за Спецію Коваленко зіграв вісім матчів. Результативними діями не вирізнявся.