Світовий футбол 13 Лютого, 23:58 18101
Миколенко і Ко програли «Ліверпулю» у дербі – дуель українця та Салаха, несподівана сутичка | 19-27
«Ліверпуль» в рамках мерсисайдського дербі приймав «Евертон» Миколенка.

«Ліверпуль» – «Евертон» 2:0

• Голи: Салах 36, Гакпо 49

«Ліверпуль»: Аліссон – Александер-Арнольд, Матіп, Ґомес, Робертсон – Хендерсон (Мілнер 80), Фабіньо, Байчетич (Кейта 90) – Салах (Елліотт 90), Нуньєс (Жота 70), Гакпо (Фірміно 80)

«Евертон»: Пікфорд – Миколенко, Тарковскі, Коуді, Коулмен – Макніл (Мопе 78), Онана (Девіс 78), Гейє, Дукуре, Івобі – Сіммс (Ґрей 61)

Ліверпуль перед дербі набрав лише одне очко в чотирьох матчах АПЛ. Натомість Евертон після зміни наставника несподівано шокував Арсенал. Команда Дайча здобула мінімальну перемогу (1:0) над лідером чемпіонату.

Мерсисайдці з перших хвилин почали грати активніше, Евертон переважно оборонявся. Один зі своїх моментів «іриски» змарнували, після подачі з кутового м'яч після удару Тарковскі влучив у стійку. Господарі цим скористалися та побігли в контратаку. Салах перекинув м'яч через голкіпера та вивів Ліверпуль вперед.

По перерві «червоні» подвоїли свою перевагу. Трент прострілив з-під Миколенка, а Гакпо перевів м'яч у порожні. Команда Клоппа продовжувала тиснути, однак Евертону вдавалося відбиватись. На 69-й хвилині Миколенко пішов у жорстокий підкат проти Салаха, однак фолу не було – українець заробив аут.

Під завісу зустрічі Робертсон спровокував Пікфорда, а той відмахнувся, внаслідок чого відбулася сутичка між фуболістами – довелося втручатися стюардам. Попри створені моменти, мерсисайдці більше не змогли відзначитися. Ліверпуль піднявся на 9-те місце АПЛ (32 очки), а Евертон залишається у зоні вильоту з 18 пунктами.

Миколенко підключався до атак, підбирав м'яч, однак допомогти своїй команді забити хоча б один гол не зміг. До слова, портал SofaScore оцінив дії Віталія Миколенка у 6,6 бала.