Світовий футбол 9 Квітня, 22:54 364
«Коноплянка має давати «Краковії» набагато більше»: польська преса проїхалася по українцю за бліду гру | 19-27
​Вінгер Краковії Євген Коноплянка отримав відгук про свій виступ у виїзному матчі проти Погоні (2:3) у рамках 27-го туру чемпіонату Польщі.

Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі на гру Краковії проти Погоні у першості Польщі та провів на полі 67 хвилин, після чого був замінений за рахунку 2:2. Результативними діями він не відзначився.

Без українця на полі його команда пропустила третій гол у матчі та програла.

Видання DziennikPolski критично сприйняло гру 33-річного вінгера, поставивши йому оцінку 4/10 за матч.

«Середньо, дуже середньо. У першому таймі він намагався запускати атаки довгими передачами. Однак по воротах не бив. «Безпечна» гра – це не те, чого ми чекаємо від Коноплянки. Він не дограв матч, його замінили. Вінгер має дати команді набагато більше», – пишуть журналісти.

Команда українця посідає дев'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі після 27 зіграних поєдинків.