Динамо Київ 14 Квітня, 16:54 2236
«Динамо» ділить очки з «Рухом»: кияни переривають переможну серію, львів'яни віддаляються від зони вильоту  | 19-27
Київське «Динамо» зіграло внічию із «Рухом» в матчі 21-го туру УПЛ.

Команди почали сумбурно: було багато обрізок та дальніх передач. Все ж, на 16-ій хвилині киянам вдалося забити. Ванат вразив ворота «Руху» після пасу Беніто - 0:1.

Після пропущеного гола «Рух» пішов вперед - кияни віддали ініціативу. Все дійшло до того, що Довгий «запхав» м'яч у ворота киян, після обрізки Шепелєва, забивши «трудовий» м'яч. 1:1

Шепелєв одразу кинувся виправлятися і зробив рейд до воріт «Руха», але на завершальний удар сил не вистачило - пробив повз ворота.

У перерві Луческу замість Беніто та Шепелєва вийшли Гармаш і Царенко. Кияни пішли в атаку і Буяльський та Лонвейк отримали двічі по ногах і заробили штрафні. «Рух», на старті другого тайму, виглядав краще - заміни не принесли бажаного результату. Тому, на 64-ій хвилині вийшли Рамірес і Андрієвський замість Ваната та Лонвейка. Це теж не принесло потрібних змін. Футбол і надалі нагадував «броунівський рух» - багато хаосу, втрати, неточності, безтолкові дальні удари.

В доданий час «Рух» тиснув на ворота «Динамо»: кияни відбивалися. Парадоксально, але саме так. Результатом матчу стала нічия - 1:1.

Рух — Динамо 1:1

• Голи: Довгий, 40 — Ванат, 16

Рух: Паньків – Роман, Слюсар, Дідик (Холод, 11), Лях – Довгий (Притула, 69), Підгурський – Мисик (Альваренга, 69), Таллес (Карабін, 89), Соломон-Отабор – Климчук.

Динамо: Нещерет – Тимчик, Дячук, Попов, Вівчаренко – Сидорчук, Лонвейк (Андрієвський, 59) – Беніто (Гармаш, 49), Буяльський, Шепелєв (Царенко, 49) – Ванат (Рамірес, 64).

Попередження: Попов, Дячук, Довгий, Климчук, Андрієвський, Притула.