Думки після матчу «Кривбас» - «Динамо» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч 25-го туру УПЛ «Кривбас» - «Динамо».

Стисло після першого тайму (рахунок 0:0):

• Кривбас використав вже звичну побудову, де попереду не здоровенний шмат м’яса, а досить швидкий Микитишин, тому практики звичних для ігор Динамо закидань в боротьбу ми не побачили; Кривбас намагався використати саме перевагу Микитишина у швидкості над обома ЦЗ Динамо
  • рух Ваната крутий, але це наслідок безпомічності задньої лінії та півзахисту, бо Владиславу доводилося покривати величезні території
  • важко Динамо грати, маючи на флангах «працівникив фізкультури», але це свідомий вибір
  • раніше інтершум матюками збагачував Вернидуб, зараз вже Гагарін розважає публіку, що обрала англійську звукову доріжку
  • гра відверте лайно, в таких випадках вживаю термін «ригачка», бо відповідає змісту подій на полі; Динамо катастрофічно бракує футболістів, «працівники фізкультури» не вивозять навіть Кривбас
  • от вже 40 хвилин команди більш зосереджені на тому, щоб ламати гру один одному, ніж на створенні моментів; а це два контендери на Єврокубки...
  • аби це був не матч Динамо, то в другому таймі поїхав би на велику кататися, після плей-офф NBA дивитися на такий жалюгідний косплей на футбол неможливо

Стисло після другого тайму (фінальний рахунок 0:1):

• вихід Заї (Назар Волошин - прим. ред.) дещо збільшив загальнокомандний IQ, одразу виник гострий момент, бо Зая не влупив, а залучив Дубінчака, який виконав катбек
  • аби цей гол повернув до життя Попова, бо в першому таймі вже його класичний косяк вартував жовтої Андрієвському; але Сашко не образився, а виконав хорошу подачу Денисові
  • якщо в першому таймі учасники «дійства» просто паплюжили честь і статус професійних футболістів, то друга половина стала більш схожою на футбол колективів вищої Ліги
  • після голу Вернидуб все ж вирішив повернутися до класичного здоровенного шматка м’яса попереду, якого сирим з’їв Попов, навіть не смажачи
  • Зая - дійсно футболіст, Динамо потрібно більше Зай
  • з середини тайму почався хаос, атака на атаку, купа фолів, футболу знову стало менше; хз навіщо Динамо на таке погодилося, але тривалість володінь скоротилася, нервова гра була на руку господарям
  • Перріс показав себе з хорошої сторони, як дійсно якісну альтернативу Беніто; дещо шкода, що так мало його бачимо, бо стелю Беніто ми вже оцінили, хотілося би і можливості Кахіма зрозуміти
  • завершення тайму знову за киянами, Кривбас розвалився; хочеться бачити від лідерів УПЛ та тих, хто себе так за звичкою ще називає, більш яскравих та переконливих перфів, бо дивитися повні ігри заради 10-15 хвилин футболу психіка не стягує...