«Реал» провів репетицію перед «Ман Сіті», мінімально обігравши «Хетафе» | 19-27
Мадридський «Реал» приймав «Хетафе» в 34-му турі Ла Ліги.

Прімера, 34 тур

Реал Мадрид – Хетафе – 1:0

Гол: Асенсіо, 70

«Вершкові» ведуть запеклу боротьбу з Атлетіко за віце-чемпіонство чемпіонату Іспанії, тому підопічні Анчелотті не мали права втрачати очки у грі з Хетафе. Реал вийшов на цей матч резервним складом: замість Вінісіуса, Бензема та Родріго з'явились Азар, Асенсіо та Вальверде. Тренерський штаб вирішив дати відпочинок основним виконавцям напередодні другого поєдинку півфіналу ЛЧ проти Ман Сіті.

Перед початком зустрічі мадридці презентували для своїх вболівальників Кубок Іспанії, який вони завоювали у фіналі з Осасуною (2:1). У першому таймі суперники створили обмаль хороших моментів. «Вершкові» лише один раз пробили у рамку воріт Хетафе, але той удар Асенсіо був занадто легкою здобиччю для Сорії. Реал повністю забрав м'яч під свій контроль.

По перерві гості кілька разів турбували ворота Куртуа. Майораль небезпечно пробивав головою після кутового, а Іглесіас потужно цілив під поперечку – бельгійський голкіпер продемонстрував фантастичний сейв.

На 70-й хвилині Асенсіо фірмовим дальнім ударом вивів «вершкових» уперед. Іспанець міг записувати до свого активу дубль, проте з близької дистанції не зміг пробити Сорію.

Підопічні Анчелотті спокійно закінчили гру з комфортним рахунком 1:0. Таким чином вони піднімаються на 2 сходинку Ла Ліги (71 очко), проте Атлетіко (69 очок) має один матч в запасі. Хетафе залишається на 18 місці з 34 пунктами. Вже 17 травня Реал зустрінеться з Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/2 ЛЧ. У першій зустрічі суперники сильнішого не виявили – 1:1.