Збірна України 13 Червня, 21:59 2002
«Такого футболіста треба використовувати з перших хвилин»: Циганик назвав найкращого українського гравця прямо зараз | 19-27
Віктор Циганков оформив дубль у товариському матчі між національними збірними Німеччини та України, що відбувся 12 червня у Бремені (3:3).

Український журналіст Ігор Циганик відзначив гру півзахисника у вчорашньому поєдинку та здивувався тому, що гравець не потрапив у стартовий склад збірної України у березневій зустрічі проти англійців у відборі на Євро-2024.

«Циганков видав фантастичний поєдинок. Для мене було здивуванням, чому у матчі проти Англії (0:2) його не випустили з перших хвилин, бо помітно, що на сьогодні – це найкращий український футболіст», – сказав Циганик.

Журналіст вважає, що головний тренер національної збірної України Сергій Ребров має випускати Циганкова у стартовому складі.

«Він у найкращій формі, це дуже помітно. Він це демонструє, це людина, яка може робити різницю. Такого футболіста треба використовувати з перших хвилин», – заявив Циганик в ефірі авторської програми на ютуб-каналі Football Hub.

25-річний Циганков перейшов до Жирони з київського Динамо в січні і провів у складі іспанської команди 19 матчів, у яких забив три голи і зробив шість результативних передач.

Віктор зіграв за національну збірну України 45 поєдинків, забив дев'ять м'ячів і зробив чотири гольові паси.

Збірна України зіграє на виїзді із Північною Македонією 16 червня у рамках відбору на Євро-2024. Через три дні команда Реброва прийме Мальту в словацькій Трнаві.